Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Budovy - Infrastruktura - Obecně

Infrastruktura

Do této kategorie patří všechny budovy, které nemají nic společného s vojenskými záležitostmi. Zde stručně popíšeme budovy patřící do infrastruktury.

Radnice
V radnici se konají slavnosti. Od úrovně 1 můžete pořádat malé slavnosti a od úrovně 10 velké slavnosti. Slavnosti vám přidají kulturní body a velké slavnosti vám můžou pomoct při dobývání vesnic.

Kameník
Kameník je expert na stavby. Díky němu jsou vaše budovy odolnější a obtížněji zničitelné katapulty. Tato budova může být postavena pouze v hlavní vesnici.

Pokladnice
Pokladnici potřebujete k tomu, abyste měli kam umístit artefakt nebo stavební plán pro div světa.

Div světa
Div světa, někdy zkráceně nazývaný DS, WW nebo Div, je nezbytným požadavkem k vítězství v aktuálním herním kole. První aliance, která postaví div světa na úroveň 100, vítězí.

Hlavní budova
Hlavní budova, zkráceně nazývaný HB, je nejdůležitější budovou v Travianu. Téměř všechny budovy požadují pro svou stavbu určitou úroveň hlavní budovy. Zvýšení úrovně hlavní budovy také zrychluje stavbu všech ostatních budov i dolů. Od úrovně 10 můžete pomocí hlavní budovy bourat nepotřebné budovy.

Úkryt
Úkryt slouží ke skrytí surovin před útočníky. Nejvíce se využívají v počátcích hry, kdy nemáte dostatek jednotek, abyste se mohli úspěšně ubránit před většími útočníky.

Expanze - - Palác and Rezidence
Po nějaké době budování první vesnice přijde čas na rozšíření vašeho impéria - založení nové vesnice. Novou vesnic můžete založit pomocí osadníků. Osadníky můžete vytrénovat když budete mít volný expanzní slot. Ten získáte v paláci na úrovni 10, 15 a 20 nebo v rezidenci na úrovni 10 a 20.

Obchodování - - Tržiště and Obchodní kancelář
Velice často se vám bude stávat, že vám bude přebývat nějaká surovina a jiná bude zase naopak chybět. Můžete to vyřešit pomocí obchodování s ostatními hráči. Obchody probíhají přes tržiště. Později ve hře budete potřebovat obchodníky s větší kapacitou. Toho dosáhnete postavením obchodní kanceláře.

Ambasáda
Ambasáda je sídlo diplomatů. Umožňuje vám vstoupit do aliance (na úrovni 1) nebo si založit vlastní alianci (na úrovni 3).


Translation missing: Hasyourquestionbeenanswered

Ano   Neutrální   Ne

Translation missing: Wastheanswereasyunderstandable

Ano   Neutrální   Ne

Translation missing: Wasthetranslationrightandunderstandable

Ano   Neutrální   Ne