Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Stavění při obilné smrti

Pokud jste se dostali do obilné smrti ve vaší hlavní vesnici nebo v poslední vesnici, budete moci postavit hlavní budovu na úroveň 10, obilná pole, sýpky a sklady bez problémů. Ostatní budovy budete moci stavět teprve až se dostanete opět do kladné produkce obilí (bez započítání vojáků).

V případě obilné smrti a zničení hlavní budovy ve vedlejší vesnici budete moci stavět sklady a sýpky. Ale hlavní budovu na úroveň 1 postavíte pouze v případě, že hrubá produkce vašich obilných polí bude více než 198 za hodinu. Tato produkce odpovídá produkci 6 obilných polí na úrovni 5 bez jakýchkoliv bonusů. Všechny ostatní budovy budete moci stavět teprve až se dostanete opět do kladné produkce obilí (bez započítání vojáků).


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne