Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Expanzní sloty

Pro založení nebo dobytí nové vesnice potřebujete volný expanzní slot. Kontrolu, zda má vaše vesnice volný - otevřený expanzní slot, provedete kliknutím na rezidenci nebo palác a záložku "Expanze".

Každá vesnice má přesně definované množství expanzních slotů: 2 v případě postavení rezidence a 3 v případě postavení paláce. Tyto sloty se týkají vždy jen vesnice, kde jsou budovy postaveny.

Co to znamená pro vás?

V případě, že obsadíte vesnici, se může stát, že původní majitel již z této vesnice založil jednu, dvě či tři vesnice. Například: Hráč 4sasons dobyl vesnici hráče bitter-sweet, viz obrázek níže:

mirc

Jak vidíte na obrázku, v dané vesnici jsou již 2 expanzní sloty využité hráčem bitter-sweet.

Vždy je možné založit tolik vesnic, kolik je ve vesnici volných expanzních slotů. Pokud dojde k případu, který je uveden výše na obrázku (zabrané 2 expanzní sloty), pak nemůžete dobýt žádnou vesnici s rezidencí, ale můžete založit nebo dobýt další vesnici, pokud postavíte palác na úroveň 20.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne