Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Vojsko - Úkol 01: Další dobrodružství

Během tutoriálu jsi nasbíral nějaké zkušenosti na dobrodružné výpravě. Jakmile budeš mít hrdinu ve vesnici, pošli ho na další výpravu. Odměny a zkušenosti z výprav ti umožní růst mnohem rychleji.

Úkol

  • Vydej se na druhou dobrodružnou výpravu

Odměna

30 zkušeností pro hrdinu


Návod

Klikněte na tlačítko Tlačítko Výpravy.

Po kliknutí na tlačítko se Vám zobrazí seznam dostupných dobrodružství, jedno si vyberte. V tomto návodu jsme si vybrali hned první dobrodružství:

Seznam dobrodružství


Následně na potvrzovací stránce stiskněte tlačítko Tlačítko Jít na výpravu. Až tímto potvrzením svého hrdinu odešlete na výpravu a tím splníte tento úkol.

Poznámka: Normální a těžké dobrodružství se liší pouze tím, že těžká výprava hrdinovi ubírá více zdraví a obdržíte více zkušeností.

Doporučení: Čím silnější hrdinu máte, tak tím méně bude hrdina ztrácet zdraví při absolvování dobrodružství. Takže nezapomínejte dávat hrdinovi body do zkušenosti "Síla".


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne

Byla odpověď snadno pochopitelná?

Ano   Neutrální   Ne

Byl překlad dobrý a srozumitelný?

Ano   Neutrální   Ne