Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Vojsko - Úkol 04: Úroveň hrdiny

Pokaždé, když tvůj hrdina dosáhne nové úrovně, stane se silnějším. Otevři vlastnosti hrdiny a rozděl získané body mezi jednotlivé atributy dle svého uvážení.

Úkol

  • Po dosažení nové úrovně hrdiny rozděl získané body

Odměna

Dřevo 190 Hlína 250 Železo 150 Obilí 110


Návod

Klikněte na potrét hrdiny Portrét hrdiny (bublina s hvězdou znázorňuje, že hdrina dosáhnul další úrovně), který je na levém stromě. Následně si najděte v rozbalovací části "Vlastnosti" část (pokud nebude tato číst rozbalená, tak jí rozbalíte kliknutím na Tlačítko rozbalit), která slouží k rozdělení zkušenostních bodů do jednotlivých vlastností hrdiny:

Vlastnosti hrdiny


Zde kliknutím na
Tlačítko plus přidáme do zvolené vlastnosti jeden zkušenostnostní bod. Kam přidělíte 4 body za jednu novou úroveň, které máme k dispozici je zcela na vás. My jsme všechny 4 body přidali do vlasnosti "Síla", protože chceme mít nižší ztráty zdraví při absolvování výprav:

Přidělení bodů hrdinovi


Tlačítkem
Tlačítko minus přidělený bod zase uberete a můžete ho přidělit do jiné vlasnosti. Pokud už budete spokojený s rozdělenými vlastnostmi, tak vaše rozdělení potvrďte tlačítkem Tlačítko uložit změny.

Pozor: Po potvrzení rozdělení bodů už nebudete moc s rozdělenými body hýbat, takže si to před potvrzením důkladně rozmyslete, jestli to máte rozdělené dobře. Po potvrzení budete moci body přerozdělit pouze pomocí předmětu pro hrdinu "Kniha moudrostí".

Doporučení: Na začátku serveru je dobré přidělovat body do vlastností "Síla" a "Suroviny". Vlastnosti "Off-bonus" a "Deff-bonu" na začátku serveru nijak nevyužijete. Tyto vlastnosti se vyplatí až budete mít více vojáků, který budou bojovat po boku hrdiny.

Úkol splníte po potvrzení rozdělení zkušenostních bodů.


Translation missing: Hasyourquestionbeenanswered

Ano   Neutrální   Ne

Translation missing: Wastheanswereasyunderstandable

Ano   Neutrální   Ne

Translation missing: Wasthetranslationrightandunderstandable

Ano   Neutrální   Ne