Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Tutoriál - Úkol 03: Postav dřevorubce

K výstavbě své vesnice, trénování vojáků a celkovému růstu budeš potřebovat velmi mnoho surovin. Začni zvyšováním své produkce surovin - postav dřevorubce!

Úkol

  • Klikni na pole s lesem
  • Zadej stavbu dřevorubce na úroveň 1

Odměna

Dřevorubec na úroveň 1 okamžitě dokončen


Návod

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení surovinových polí Surovinové pole (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce se surovinovými poli). Na obrazovce se surovinovými poli si vyberete jedno ze čtyř pozic, kde můžete stavět dřevorubce:

Dřevorubci


Po kliknutí se vám následně otevře stránka s informacemi o stavbě dřevorubce. Zde kliknete na tlačítko Tlačítko Rozšířit na úroveň 1. Po kliknutí se Vám pod surovinovými poli zobrazí čas, kdy bude dřevorubec dostavěné s odpočtem do ukončení stavby:

Stavební fronta s dřevorubcem


Úkol splníte tím, že dřevorubce dáte stavět. Odměna je okamžité ukončení stavby, takže si nezapomeňte hned vyzvednout odměnu.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne

Byla odpověď snadno pochopitelná?

Ano   Neutrální   Ne

Byl překlad dobrý a srozumitelný?

Ano   Neutrální   Ne