Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Svět - Úkol 10: Sídlo vládce

Postav sídlo pro vládce své říše, abys mohl brzo založit novou vesnici. Pokud si zatím nejsi jistý, která vesnice bude tvou hlavní, doporučuji ti postavit rezidenci.

Úkol

  • Postav rezidenci nebo palác

Odměna

Dřevo 525 Hlína 420 Železo 620 Obilí 335


Návod

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení vaší vesnice Vesnice (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce s vaší vesnicí). Následně si vyberte jednu volnou parcelu ve vaší vesnici, kam chcete postavit rezidenci nebo palác. My jsme si pro tento návod vybrali volnou parcelu pod ambasádou:

Výběr volné parcely


Po klinutí na volnou parcelu se vám zobrazí seznam budov, které můžete postavit. Rezidenci i palác naleznete v záložce "Infrastruktura". Ponalezení rezidenci nebo palác v seznamu, klikněte na tlačítko Tlačítko Postavit budovu.

Po zahájení stavby budete mít ve vesnici rozestavěné tržiště a pod vesnicí se vám zobrazí čas, kdy bude rezidenci nebo palác dostavěná s odpočtem do ukončení stavby (toto znáte z předchozích úkolů). 

Úkol se splní až bude rezidence nebo palác postavený.

Poznámka: Většina hráčů v první vesnici staví Rezidenci, protože stojí méně surovin než Palác.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne