Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Svět - Úkol 16: Založení nové vesnice

Najdi si na mapě nějaké hezké místo k obsazení. Rozhodni se, jestli chceš, aby bylo blízko tvé vesnice, jestli chceš, aby mělo vyšší produkci nějaké konkrétní suroviny nebo aby bylo v dosahu mnoha oáz?

Úkol

  • Založ se svými osadníky druhou vesnici

Odměna

Plus účet na 48 hodin zdarma


Návod

Abyste mohli zakládat vesnici, tak musíte vycvičit 3 osadníky. Osadníky vycvičíte v záložce "Vycvičit" ve vaší Rezidenci nebo Paláci (podle toho jakou budovu máte potavenou).

Až budete mít 3 osadníky a dostatek Kulturních bodů (ukazuje vám to v Rezidenci nebo Paláci záložka Kulturní body), tak si můžete vybrat na mapě jakékoliv neobsazené údolí a po kliknutí dáte založit vesnici.

Doporučení: Vesnici je dobré vybírat podle oáz v okolí a podle surovinových polí ve vašich vesnicích. Pokud plánujete stavět hodně vojáků, tak doporučuji vybrat neobsazené údolí, které má 9 nebo 15 obilných polí a v okolí oázy na zvýšení produkce obilí. Jinak je dobré uvažovat i to, jaké suroviny jednotlivé národy nejvíce potřebují. U Římanů to je železo, u Germánů to je dřevo a u Galů to je hlína.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne