Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Speciální verze: Fire and Sand

Už několik let je každoroční tradicí Travianu speciální výroční server – a ten v roce 2017 zažil pravděpodobně doposud největší změnu v historii Travianu. Poprvé se ke třem klasickým národům, Římanům, Germánům a Galům, přidají dva nové: děsiví Hunové a zruční Egypťané!

Oba nové národy se objeví s novými jednotkami, speciální budovou a bonusem pro hrdinu. Všechny tyto prvky poskytnou hráčům možnost vytvářet nové strategie a plány. Každý národ má své typické přednosti a slabosti. Více zjistíš zde:

  • Hunové
  • Egypťané

Mapa

Podle tradice, zavedené již v prvním speciálu Travian: Ancient Europe v roce 2014, i mapa ve verzi Travian: Fire and Sand zobrazuje území starověké Evropy. Ale to není vše – zatímco běžné herní světy se hrají na velké mapě 801x801 políček, mapa v Travian: Fire and Sand je jen čtvrtinová (401x401 políček). To znamená menší prostor k úniku a více akce!

Regiony, artefakty a výhra

Mapa je rozdělena do regionů. Hráči musí spolupracovat v aliancích, aby získali kontrolu nad regiony, což jim pak umožní využívat antickou moc (podobná artefaktům v běžné verzi hry) a získávat vítězné body.

Nejsou zde žádné divy světa. Hra trvá 200 dní, po nichž je oznámena vítězná aliance – vítězem se stane ta aliance, která získá během hry nejvíce vítězných bodů.

Více informací o regionech najdeš zde – zjisti, jak je odemknout, jak je ovládnout a jak využít jejich sílu.

Další rozdíly proti běžným serverům:

  • Hráči můžou začleňovat jednotky z jedné vesnice do jiné.
  • V rámci aliance je možné přeposílat jednotky od ostatních členů aliance.
  • Bonus obchodní kanceláře je dvojnásobný.
  • Bonus turnajového hřiště je dvojnásobný.
  • Ve většině regionů jsou k dispozici i efekty antické síly; v regionech, kde byla dříve Bonifácova skleróza (náhodný efekt), není nyní žádná antická síla, ale generují více vítězných bodů.
  • Jelikož ve hře nejsou artefakty ani divy světa, obchodní cesty jsou omezené pouze na vesnice hráče.

Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne

Byla odpověď snadno pochopitelná?

Ano   Neutrální   Ne

Byl překlad dobrý a srozumitelný?

Ano   Neutrální   Ne