Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Obecné informace

Jsou tři druhy artefaktů: malý, velký a unikátní artefakt. Malý artefakt má vliv pouze na vesnici, ve které je uložený. Velký artefakt má vliv na celý účet. Unikátní artefakt má taky vliv na celý účet, ale má větší bonus než velký artefakt.

Každý hráč může přebrat za pomoci hrdiny 3 artefakty, z toho maximálně jeden s účinkem na celý účet. Více artefaktů může získat pouze přebráním vesnice, ve které se artefakt nachází. V tomto případě budou aktivní pouze 3 nejstarší artefakty, z toho 1 unikátní či s účinkem na celý účet i když je mladši než 3 malé. Pokud na vesnici působí dva artefakty, tak funguje pouze artefakt, který má účinek na vesnici (tzv. malý artefakt). V jedné vesnici může být umístěný pouze jeden artefakt.

Artefakty jsou po přidání na server umístěny do natarských vesnic. Pro úspěšné získání artefaktu potřebujete pokladnici na 10. úrovni pro malý artefakt a pokladnici na 20. úrovni pro velký/unikátní artefakt. Při získávání artefaktu z natarské vesnice musíte nejdříve zničit pokladnici (vždycky je na 20. úrovni) a následně musí artefakt vzít hrdina, který je do vesnice poslán normálním útokem, přežije boj a v domovské vesnici hrdiny je pokladnice na dostatečné úrovni. Artefakt se aktivuje po 24 hodinách (na speedu po 12 hodinách) od ukradení.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne