Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Nové vesnice

Když máš palác na úrovni 10, 15 nebo 20 nebo rezidenci na úrovni 10 nebo 20, můžeš, pokud máš dostatek kulturních bodů, založit novou vesnici nebo nějakou dobýt.
Pro nalezení dobrého místa k založení vesnice potřebuješ tři osadníky a volný bod na mapě. Pro dobytí vesnice potřebuješ Senátora/Náčelníka/Kmenového vůdce a existující vesnici na mapě.

Jak založím novou vesnici?

Pro založení nové vesnice potřebuješ 3 osadníky, volný bod na mapě a dostatek kulturních bodů. Osadníky nemusíš vyzkoumávat, ale rovnou je vycvičit v paláci na úrovni 10, 15 a 20 nebo rezidenci na úrovni 10 a 20. Pro vybudování paláce potřebuješ hlavní budovu na úrovni 5 a ambasádu, pro rezidenci jen hlavní budovu na úrovni 5. Po vycvičení 3 osadníků můžeš určit volný bod na mapě a kliknout na "Založit novou vesnici" (Poznámka: potřebuješ 750 jednotek od každé suroviny!) poté tvoji osadníci opustí jejich vesnici a založí pro tebe novou vesnici.

Jak zaberu vesnici?

Koukni do dobývání vesnic pro odpověď.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne