Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Statistiky

Statistiky jsou rozděleny do 7 částí. A to hráči, vesnice, aliance, hrdinové, všeobecně, Plus (přístupné pouze v případě aktivního Plus účtu) a Div světa.

Části hráči a aliance mají 4 podkategorie. Ty jsou přehled, útočník, obránce a Top 10. Přehled je seřazen podle populace. Útočník podle spotřeby obilí jednotek, které byly zabity v útoku. Obránce podle spotřeby obilí jednotek, které byly zabity při obraně vesnic dotyčného hráče. Top 10 ukazuje 10 nejlepších útočníků, obránců, zlodějů a stavitelů probíhajícího týden. Ti kdo jsou v top 10 dostanou na konci týdne medaili.

Vesnice ukazuje seznam všech vesnic na serveru seřazený dle populace.

Hrdinové ukazuje seznam všech hrdinů na serveru seřazených podle zkušeností.

Plus statistiky jsou jediné, které jsou přístupné pouze s aktivním Plus účtem. Tato sekce obsahuje několik grafů, které představují vývoj vašeho účtu, rozvoj vesnic, populace a armády. Také jednotky, které jste zabili v obraně či útoku.

Všeobecná část statistik ukazuje údaje o aktivitě, útocích a ztrátách na serveru.

Div světa ukazuje všechny divy světa na serveru, seřazené podle postavené aktuální úrovně.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne