Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Jak můžu zastupovat jiný účet?

Abyste mohli zastupovat někoho jiného, tak si vás dotyční budou muset nastavit jako zástupce (popsáno v části 'Jak přidám zástupce?'). Až to udělají, bude vám sděleno, že jste zástupcem pro jejich účet na záložce 'Účet' vašeho profilu.

Také tam uvidíte, jaká práva zástupce na účtu máte. Můžete se odebrat jako zástupce tím, že kliknete na červené del.png. Pozor, pokud to uděláte, už se na ten účet nedostanete a majitel by vás musel nastavit znovu! Pamatujte si, že můžete zastupovat jen dva hráče najednou.

Až budete nastaven jako zástupce pro jiný účet, můžete se za něj přihlásit tak, že se odhlásíte ze svého účtu a přihlásite se pomocí jejich uživatelského jména a svého hesla. Tím dostanete přístup jako kdybyste použili jejich heslo (takže zástupci vám nemusí sdělovat heslo, a taktéž ani vy zástupcům).


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne