Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Jak mohu vydělat zlaté?

Jak možná někteří z vás vědí, je tu způsob jak získat zlaté tím, že pozvete své kamarády, aby hráli s vámi. Takže tady je krátké vysvětlení, jak na to a kde co je.

Co mohu získat?

Za každého hráče, kterého pozvete do hry a postaví 2. vesnici, obdržíte 50 zlatých na zakoupení výhod ve hře. Tyto zlaté můžete použít stejně jako zakoupené zlaté, ale nelze je převést na jiný server, pokud smažete účet nebo skončí server.

Jak na to?

Nejdříve se musíte dostat na záložku "Vydělat zlaté". Tuto záložku naleznete v sekci PLUS, do které se dostanete po kliknutí na nápis PLUS nad ukazatelem zlatých a stříbrných. Tato stránka by měla vypada nějak takto:

playerhireplayer


Na této stránce máte tzv. osobní REF-odkaz, který můžete zkopírovat vašim přátelům, dát si ho na sociální sítě nebo ho šířit, jak se vám bude chtít.

Upozornění: Uvádění osobního REF-odkazu ve vašem profilu, zprávách nebo na fóru je porušení pravidel!

Také je tu další možnost. Přátelům můžete poslat email přímo z této stránky kliknutím na zelený odkaz "Pozvat emailem". Po kliknutí na odkaz by se vám měla zobrazit tato stránka:

playerhireplayer


Potom stačí vyplnit až šest emailových adres vašich přátel, kterým chcete poslat pozvánku na Travian. Dále, pokud chcete, můžete přidat vaši zprávu a už jenom stačí stisknout tlačítko "poslat pozvánky". Jakmile se někdo registruje (i aktivuje účet) přes váš osobní REF-odkaz nebo přes rozeslaný email, tak se vám tento hráč zobrazí v seznamu, který je na konci této stránky.

playerhireplayer


Počet hráčů, které můžete pozvat, a počet vydělaných zlatých je neomezený.

Poté co vámi pozvaný hráč založí druhou vesnici, tak si vaši odměnu musíte vyzvednout znovuotevřením stránky "Vydělat zlaté" v sekci PLUS.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne