Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

04. Co bych měl vědět o tlačítkách v menu?

ANO! Vytvořil jsem si účet a úspěšně se přihlásil! A teď, jak mám začít hrát? Ne! Samozřejmě že ne! Zatím nevíte jak! Ale proto jsem tu já ^_^.

beginner

Jak můžete vidět, označil jsem některé důležité věci na téhle mapě; pojďme se na ni podívat blíž.

Tlačítko 1: Toto je přehled vesnice. Odkáže vás na stránku, na které se právě nacházíte.

Tlačítko 2: Toto vás vezme do centra vesnice, ve kterém můžete postavit mnoho budov, jako je shromaždiště, sýpka nebo dokonce akademie.

Tlačítko 3: Toto je tlačítko mapy, které vás přesměruje do obrovské mapy Travianu. Pokud na ně kliknete, ukáže vám kde přesně se nacházíte, ale o tom až později.

Tlačítko 4: Statistiky. Tlačítko vás odkáže do nečeho jako je systém řazení ve hře. Můžete vidět, jak si vedete proti jiným hráčům.

Tlačítko 5: Toto jsou hlášení; až začnete dostávat hlášení o dokončení obchodu, o příchodu posil nebo o útocích, budou se zobrazovat zde a tlačítko bude svítit zeleně. Také se ukáže počet nepřečtených hlášení.

Tlačítko 6: Zprávy. Kliknutím na toto tlačítko budete přesměrováni do schránky. Tam si můžete přečíst přijaté a odevzdané zprávy, nebo napsat nové. Stejně jako hlášení, když budete mít nové zprávy, tlačítko bude zářit (tentokrát žlutě) a ukáže se malé číslo ukazující počet nových nepřečtených zpráv.

Tlačítko 7: Toto tlačítko značí Plus nebo zlaté. Ukazuje, kolik zlatých (a stříbrných) momentálně máte. Když na něj kliknete, vezme vás přímo na stránku, kde se kupují zlaté a aktivuje Plus účet a Bonifácův klub.

Část 8: Tabule obsahuje tlačítka na rychlé přesunutí na tržiště, do kasáren, stájí a dílen (jsou aktivní pouze při aktivním plus účtu). Dále zde naleznete název vesnice a procenta loajality v této vesnici. Pomocí zeleného tlačítko s tužkou můžete změnit název vesnice.

Část 9: Toto je seznam všech vesnic, které jsou součástí vašeho impéria. Horními dvěma tlačítky si můžete otevřít souhrnné statistiky vašich vesnic a můžete si zapnout, aby se Vám v seznamu zobrazovali souřadnice vašich vesnic. Dále zde je vidět i ukazatel vyprodukovaných kulturních bodů.

Část 10: Toto je Bonifác; dává vám úkoly, které dokončujete souběžně s tím, jak se seznamujete se základy hry. Kliknutím na Bonifáce si můžete ověřit, jestli máte nějaké nové úkoly na dokončení, nebo jestli dostanete odměnu za dokončení úkolu. Kdo je Bonifác se dozvíte zde.
Část 11: Toto je váš hrdina; inu, i ten je tlačítko! Kliknutím na portrét hrdiny budete přeneseni do možností hrdiny, kde můžete vyzbrojit vašeho hrdinu, změnit jeho produkci surovin, vzhled a tak dále. Dvěma tlačítky vpravo dole pod obrazem hrdiny se dostaneš do seznamu výprav, které máte k dispozici a na stránku s aukcemi, které momentálně probíhají na serveru. Dále na této tabuly naleznete, kde se hrdina nachází a ukazatele se zdravím a získanými zkušenostmi.

Část 12: Toto je tabule s názvem tvé aliance s rychlo tlačítky na přehled aliance, alianční fórum a do ambasády.

Část 13: V této části naleznete aktuální informace o serveru na kterém hrajete (oznamení o příchodu artefaktů a plánu na stavbu divu světa) a o vašem účtu (konec začátečnické ochrany, konec placených funkcí apod.).

Část 14: Pokud máte aktivován plus účet, tak v této části si můžete definovat vaše rychlé odkazy, které Vám usnadní hraní Travianu. Podrobnosti o nastavování těchto odkazů naleznete zde.

Část 15: A konečně se dostáváme k poslední části herní obrazovky. V této části je 6 tlačítek. Pomocí těchto tlačítek se dostanete do vašeho profilu, nastavení vašeho účtu, na fórum, IRC chat a do nápovědy. Poslední tlačítkem s červeným křížem se odhlásíte ze hry.

Teď, když jsme probrali všechna tlačítka, budete přesně vědět co které dělá a kde se zobrazuje, ale pořád se ještě budete muset naučit něco o hře samotné, než se stanete pravým hráčem Travianu. Nebojte se - jste na dobré cestě stát se jedním z nejmocnějších vládců hry!


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne