Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Zácpa událostí

Zácpu událostí (event jam) poznáte snadno: když k ní dojde, zobrazí se vám zbývající doba dostavby budovy nebo příchodu jednotek jako 0:00:0?. Pokud budete hrát Travian delší dobu, určitě se s touto situací dříve nebo později setkáte. Event jam je důsledkem technické závady na serveru, např. pokud server z nějakého důvodu zpomalí svou činnost nebo je zahlcen informacemi. Události, jako jsou útoky, stavby a další podobné činnosti typické pro svět hry Travian, jsou zařazeny do fronty, ale nejsou prováděny. To způsobí nefunkčnost serveru. V takové situaci hráč nemůže dělat nic jiného, než čekat - v případě že nastane event jam, můžete si být jisti, že náš tým a technická podpora pracují na jeho odstranění v nejkratší možné době.

Pokud Event jam skutečně nastane, dodržte prosím následující:

  • Nepokoušejte se obnovovat stránku co pár vteřin - event jam to nevyřeší, pouze to může znesnadnit naši práci při opravování nastalého problému.
  • Nerušte žádnou již probíhající událost jako jsou například stavby, suroviny z nich by tím byly nenávratně ztraceny.
  • Nevytvářejte další nové události dokud zácpa událostí neskončí. I když se pokusíte dát stavět další budovu nebo poslat jednotky, zaseknou se stejně jako ostatní a zácpa se jenom zhorší.
  • Prosím buďte trpěliví; problém bude opraven co nejdříve. Není třeba psát zprávy Travian Teamu každých pár minut a ptát se, kdy už se to opraví.

Pokud je výsledkem zácpy událostí rollback (návrat do staršího stavu systému), pamatujte, že všichni ostatní hráči utrpěli stejnou ztrátu jako vy, protože se celý server vrátil do staršího časového bodu. Vzhledem k tomu neočekávejte náhrady ve formě surovin nebo jednotek, protože každý hráč na serveru byl "poškozen" obdobným způsobem.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne