Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Dostupné placené funkce

Plus účet

Plus účet zakoupíte použitím zlatých (Gold). Na rozdíl od Bonifácova klubu, plus účet trvá určitý počet dnů. Po vypršení Plus účtu si ho budete muset znovu zakoupit (pokud budete chtít využívat jeho funkce i nadále). Níže jsou všechny výhody Plus účtu vyjmenovány a po kliknutí na odkaz se vám zobrazí popis funkce:

Prémiové funkce

Za zlaté si můžete koupit několik dalších funkcí, které nejsou zahrnuty v Plus účtě. Níže jsou všechny vyjmenovány a po kliknutí se dostanete na stránku s jejich popisem:

Bonifácův klub

Členství v Bonifácově klubu si můžete koupit za Gold 100 (Gold 50 na speed serveru) na celou dobu trvání serveru. Tento klub posktuje jak bezplatné funkcí, které můžete používat bez omezení. Tak i funkce, které musíte před jejich použitím zaplatit zlatými.

Upozornění: Po skončení serveru nebo při smazání účtu se žádné zlaté nevracejí!

Bonifácův klub obsahuje následující funkce:


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne