Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

07. Jak se staví surovinová pole?

Nejprve se podíváme na zprávu, kterou jsme před chvílí dostali.

Klikni na obrázek s listem papíru a poté klikni na zprávu "Užitečné tipy a informace".

beginner


Pěkné, že? Teď, když jsi začal hrát, utíká ti doba začátečnické ochrany, proto je dobré začít stavět budovy.

Poznámka: čím déle server běží, tím delší je i vaše ochrana. Registrace na starších serverech vám poskytne delší začátečnickou ochranu než registrace na nových serverech, ale je to nebezpečnější, protože okolní hráči už mohou být vyspělí.

A teď už opravdu půjdeme stavět! Nejprve se musíme dostat do přehledu vesnice - to uděláme kliknutím na první kolečko nahoře vlevo.

beginner


Rozhlédněte se po vesnici - vidíte ty různobarevné plochy? To jsou místa, na kterých se produkují vaše suroviny. Teď vaše produkce není příliš velká, ale až své doly postavíte na vyšší úroveň, budete získávat více surovin.

Zkusíme zvýšit úroveň u obilného pole. Vidíte červeně zakroužkované obilné pole? Tak na to klikněte.

beginner


Jak vidíte, obilné pole je na úrovni 0 a produkuje pouze 6 obilí za hodinu. Pokud zvýšíme úroveň pole, bude produkovat 15 obilí za hodinu (pozor - toto je pouze v případě 3x rychlejšího serveru, na normálních serverech je produkce nižší. A pro začátečníky je lepší začít na normálním serveru!). Vyšší produkce by se hodila, že ano? Tak klikněte na zelený nápis "Rozšířit na úroveň 1". Po kliknutí budete přesměrováni zpátky na přehled vesnice a pokud se podíváte na spodní část stránky, uvidíte toto:

                Ve výstavbě:
                Obilné pole (úroveň 1) 0:02:30 hod. Hotovo v 19:03

Dobře, nejspíš neuvidíte přesně to samé, ale něco podobného.
Teď jen počkejte 2 minuty a 30 vteřin . . . .

(O 2 minuty a 30 vteřin později)

Hurá! Podařilo se postavit obilné pole na první úroveň! Všimněte si, že se zvýšila produkce obilí, takže za hodinu vyděláte více obilí.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne