Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

02. Vyhledávač multicropů

S aktivovaným Bonifácovým klubem má hráč možnost vyhledávat na mapě políčka s 9 nebo 15 obilnými poli. Formulář vyhledávače multicropů se otevře kliknutím na zvýrazněnou ikonu na následujícím obrázku.

cropfinder1.png


Formulář vyhledávače obsahuje tyto položky:

  • Startovní pozice (Start position): středové políčko, ze kterého budou vyhledávány nejbližší multicropy vyhovující dalšímu zadanému nastavení
  • Typ (Type): typ vyhledávaných multicropů - je možné vyhledávat buď pouze políčka s 15 resp. 9 obilnými poli, nebo oba typy políček.
  • Oázy s bonusem obilí (nejméně) (Oasis crop bonus (at least)): vyhledávané multicropy je možné filtrovat podle toho, jaké obilné oázy je možné z vyhledávaných políček anektovat, a tedy jaký maximální bonus k produkci obilí je z daného multicropu dosažitelný. Filtr je nastaven tak, že jsou vypsána všechna políčka, u kterých jsou oázy poskytující bonus alespoň takový, jaký je vybrán.
  • Ukázat pouze neobsazené (Show only unoccupied): Při zaškrtnutí jsou vypsány pouze políčka, která nejsou dosud obsazená žádným hráčem.
cropfinder2.png


Po odeslání formuláře pomocí tlačítka "hledat" ("search") se zobrazí výstup obsahující nejbližší nalezená políčka vyhovující zadaným kritériím. Políčka jsou seřazena podle vzdálenosti vzestupně.

cropfinder3.png

Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne