Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Vojsko - Úkol 03: Postav kasárny

Kasárny jsou základní budovou k trénování vojáků. I jako mírumilovný hráč budeš potřebovat nějaké vojáky, abys mohl bránit sebe i své spoluhráče před nepřáteli.

Úkol

  • Postav kasárny

Odměna

Dřevo 110 Hlína 140 Železo 160 Obilí 30


Návod

Pozor: K postavení kasáren musíte mít postavenou hlavní budovu na 3. úrovni a shromaždiště.

Doporučení: Před tímto úkolem splňte nejdříve úkoly Svět - Úkol 03: Hlavní budova 3 a Tutoriál - Úkol 09: Shromaždiště.

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení vaší vesnice Vesnice (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce s vaší vesnicí). Následně si vyberte jednu volnou parcelu ve vaší vesnici, kam chcete postavit kasárny. My jsme si pro tento návod vybrali volnou parcelu vlevo od sýpky:

Výběr volné parcely


Po kliknutí na volnou parcelu se vám zobrazí seznam budov, které můžete postavit. Kasárny naleznete v záložce "Vojenské". Ponalezení kasáren v seznamu, klikněte na tlačítko Tlačítko Postavit budovu:

Stavba Kasáren


Po zahájení stavby budete mít ve vesnici rozestavěné kasárny a pod vesnicí se vám zobrazí čas, kdy bude sýpka dostavěná s odpočtem do ukončení stavby:

Rozestavěné kasárny s odpočtem


Úkol se splní až kasárny budou postaveny
.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne