Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Tutoriál - Úkol 08: Stavba skladu

Bez skladu surovin může být ve vesnici uskladněno jen málo surovin. Klikni na libovolnou stavební parcelu. Tam přepni na záložku Infrastruktura, najdi v seznamu dostupných budov sklad a začni se stavbou..

Úkol

  • Otevři ve stavebním menu záložku Infrastruktura
  • Zadej stavbu skladu surovin na úroveň 1

Odměna

Plus účet účet na jeden den zdarma


Návod

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení vaší vesnice Vesnice (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce s vaší vesnicí). Následně si vyberte jednu volnou parcelu ve vaší vesnici, kam chcete postavit sklad surovin. My jsme si pro tento návod vybrali volnou parcelu hned nad hlavní budovou:

Výběr volné parcely


Po klinutí na volnou parcelu se vám zobrazí seznam budov, které můžete postavit. Sklad surovin naleznete v záložce "Infrastruktura". Ponalezení skladu surovin v seznamu, klikněte na tlačítko Tlačítko Postavit budovu:

Stavba Skladu surovin


Po zahájení stavby budete mít ve vesnici rozestavěný sklad surovin a pod vesnicí se vám zobrazí čas, kdy bude sklad surovin dostavěná s odpočtem do ukončení stavby:

Rozestavěný sklad surovin s odpočtem


Úkol se splní po zahájení stavby skladu surovin.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne