Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Obchod - Úkol 06: Tržiště

V případě, že ti chybí nějaká surovina, můžeš na tržišti vyměňovat suroviny s jinými hráči. Na tržiště potřebuješ vyšší úroveň hlavní budovy.

Úkol

  • Postav tržiště

Odměna

Dřevo 600


Návod

Pozor: K postavení tržiště musíte mít postavené budovy sklad surovin, sýpku a hlavní budovu na 3. úrovni.

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení vaší vesnice Vesnice (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce s vaší vesnicí). Následně si vyberte jednu volnou parcelu ve vaší vesnici, kam chcete postavit tržiště. My jsme si pro tento návod vybrali volnou parcelu vpravo od skladu surovin:

Výběr volné parcely


Po klinutí na volnou parcelu se vám zobrazí seznam budov, které můžete postavit. Tržiště naleznete v záložce "Infrastruktura". Ponalezení tržiště v seznamu, klikněte na tlačítko Tlačítko Postavit budovu:

Stavba Tržště


Po zahájení stavby budete mít ve vesnici rozestavěné tržiště a pod vesnicí se vám zobrazí čas, kdy bude tržiště dostavěná s odpočtem do ukončení stavby:

Rozestavěný tržiště s odpočtem


Úkol se splní až bude tržiště postavená.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne