Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Obchod - Úkol 10: Sýpka 3

Čím vyšší produkce, tím rychleji se sklady plní. To platí i pro obilí - takže by bylo dobré rozšířit sýpku.

Úkol

  • Rozšiř sýpku na úroveň 3

Odměna

Dřevo 880 Hlína 1020 Železo 590 Obilí 320


Návod

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení vaší vesnice Vesnice (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce s vaší vesnicí). Následně klikněte na sýpku:

Výběr Sýpky


Po kliknutí na sýpku se Vám otevře stránka s možností rozšířit budovu na další úroveň. Po otevření této stránky stisknete tlačítko Tlačítko Rozšířit na úroveň 2:

Rozšíření Sýpky


Po dokončení stavby 2. úrovně sýpky musíte udělat totéž pro postavení 3. úrovně sýpky. Pouze stím rozdílem, že na stránce s možností rozšířit budovu na další úroveň, budete muset stisknout tlačítko Tlačítko Rozšířit na úroveň 3.

Poznámka: Pokud máte aktivní Plus účet a nemáte ve vyčkávací smyčce další budovu, tak stavbu 3. úrovně sýpky můžete zadat už během stavby 2. úrovně sýpky.

Úkol se splní až bude postavená 3. úroveň sýpky.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne