Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Tutoriál - Úkol 13: Uzdrav hrdinu

Tvůj hrdina byl lehce zraněn. Otevři přehled hrdiny kliknutím na jeho obrázek. Pak klikni na bylinkové masti v inventáři a použij je kliknutím na ně a potvrzením tlačítkem OK. Použito bude pouze tolik mastí, kolik bude potřeba k uzdravení hrdiny.

Úkol

  • Klikni na hrdinův portrét, abys otevřel inventář
  • Klikni v inventáři na bylinkové masti a použij je

Odměna

20 zkušeností pro tvého hrdinu


Návod

Klikněte na portér hrdiny Portrét hrdiny. Následně se přesuňte na konec stránky, která se ti zobrazila. Měli byste vidět něco vidět toto:

 

Hrdina s inventářem

 

V inventáři vpravo dvojklikem klikněte na obrázek Bylinkových mastí. Po kliknutí na vás vyskočí tato tabulka:

 

Potvrzovací okno

 

Poznámka: Předmět můžete přesunout i myší na pozici, která mu odpovídá, ale dvojklik je rychlejší.

Zde klikněte na tlačítko Tlačítko OK. Tímto potvrdíte, že hrdinovi dáte do výbavy 10 bylinkových mastí. Po tomto potvrzení si hrdina uzdraví max. 10% života, pokud mu chybí méně živat do 100%, tak použije tolik mastí kolik procet života mu chybí. Zbylé masti se přesunou do pozice, která je vpravo od nohou hrdiny a pokud hrdina utrpí nějaké zranění, tak se automaticky použijí na uzdravení.

Úkol se splní přesunutím mastí z inventáře na hrdinu.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne