Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Fire and Sand - začleňování jednotek

Začleňování jednotek

Začleňování jednotek je funkce dostupná ve výročním speciálu 2017 Travian: Fire and Sand. Umožňuje ti zkombinovat jednotky z různých vesnic do jedné velké armády, ale stojí to suroviny nebo zlaté. Začleněné jednotky se pak chovají stejně, jako kdyby byly vyzkoumány v jejich nové domovské vesnici, tzn. také přebírají úrovně vylepšení ze zbrojnice.

Jak začlenit jednotky?

Postup je následující:

  • Pošli jednotky, které chceš začlenit, do vesnice, která se má stát jejich novou domovskou vesnicí.
  • Poté v dané vesnici otevři shromaždiště.
  • V záložce „Přehled“ najdi jednotky, které chceš začlenit.
  • Klikni na „Začlenit“, jak vidíš na obrázku níže.
  • Na další obrazovce vyber počet jednotek, které chceš začlenit. Počet jednotek ovlivňuje cenu za začlenění.
  • Začlenění dokonči kliknutím na tlačítko s potvrzením použití surovin (můžeš použít NPC obchodníka, pokud bude potřeba) či zlatých.
Omezení začleňování jednotek
  • Začlenit lze pouze jednotky patřící stejnému hráči.
  • Nelze začlenit osadníky, senátory, vůdce, náčelníky, správce, nomarchy, obléhací zbraně (katapulty a beranidla) ani hrdinu – toho lze ale do jiné vesnice snadno přesunout.
  • Neexistují žádná omezení vztahující se na výzkum v akademii. Jednotku můžeš začlenit i když ve vesnici není vyzkoumaná.
Cena začlenění jednotek

Náklady na začlenění jednotek záleží na velikosti armády, kterou chceš začlenit. Cena je rovna dvojnásobku nákladů na výcvik jednotek na začlenění. Místo toho můžete použít i zlaté – pak je cena vypočítána vydělením ceny v surovinách 40 000 a zaokrouhlením výsledku.

Příklad: Začlenění 1000 pálkařů Výcvik jednoho pálkaře stojí 95 75 40 40. Celkem tedy 250 surovin. Celkové náklady na začlenění jsou tedy 250 x 1000 x 2 = 500 000 ( 190 000, 150 000, 80 000, 80 000 ). Místo surovin můžeš zaplatit i zlatými: 500 000 / 40 000 = 13 zlatých.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne