Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Konfederace

Na všech serverech startujících po 15.09.2019 je možné uzavřít spojenecký pakt (konfederace) sestávající až ze čtyř aliancí, které musí být vzájemně propojeny. Dohody o neútočení nejsou těmito pravidly pro konfederace nijak ovlivněny.

Co to znamená?

Aliance A a aliance B se můžou stát spojenci – jedna z nich pošle žádost o spojenectví té druhé, která pak žádost přijme.

Path to Pandora: Confederacy


V tuto chvíli chce aliance A uzavřít spojenectví i s aliancí C. Zde musí být žádost o spojenectví poslána od aliance A i od aliance B, jinak ji nebude aliance C moct přijmout.

Aliance může konfederaci kdykoliv opustit. Může být také z konfederace vyhozena, pokud se na tom ostatní členové konfederace shodnou.

Je možné posílat suroviny a jednotky pouze do vesnic na vlastním účtu a do vesnic hráčů z vlastní aliance a spojeneckých aliancí.

Pokud aliance (nebo hráč/vesnice) konfederaci opustí, stane se toto:

  • Nelze poslat žádné další podpory nebo suroviny. Nicméně suroviny, které už jsou na cestě, budou dodány.
  • Podpory z ostatních aliancí z konfederace nebo z aliance, která odchází, budou poslány zpět domů po 12 hodinách.
  • Podpory, které jsou stále na cestě i po uplynutí 12 hodin, budou poslány zpět domů okamžitě poté, co dosáhnou cíle.

Veřejné nabídky na tržišti jsou stále k dispozici pro všechny – pokud nezaškrtnete možnost „jen vlastní aliance“. V takovém případě budou k dispozici jen ve vlastní alianci.

Path to Pandora: Confederacy


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne