Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Centrální přehled všech vesnic

V rámci Plus účtu máte možnost vidět centrální přehled vesnic. Na tento přehled se dostanete, buď kliknutím na "Vesnice:" nad seznamem vesnic na pravém stromě nebo do odkazu za http://tsx.travian.cz/ přidáte dorf3.php.

central_overview


Na screenu vidíte obsah záložky "Přehled". V této záložce je sloupec "Útoky", kde vidíte druhy pohybů na shromaždišti. Po najetí myší na jednotlivé symboly, se Vám ukáže počet těchto pohybů. V dalším sloupci "Stavba" můžete vidět kolik budov je ve frontě. V sloupci "Jednotky" vidíte, které druhy jednotek jsou cvičeny v kasárnách, stájích a dílnách. Poslední sloupec "Obchodníci" ukazuje: počet obchodníků k dispozici / maximální počet obchodníků.

V záložce "Suroviny" můžete vidět toto:

central_overview


Tady se můžete podívat, kolik máte surovin v jednotlivých vesnicích a celkem na účtě. Poslední sloupec je stejný jako v předchozí záložce.

V záložce "Sklad" vidíte informace o vašich skladech a sýpkách:

central_overview


Je zde vidět z kolika procent jsou zaplněné a za jak dlouho budou sklad a sýpka plné.

V záložce "Kulturní body vidíte produkci KB, za jak dlouho skončí slavnosti (pokud se slaví), kolik máte k dispozici osadníků/kecalů a počet obsazených / možných slotů:

central_overview


V poslední záložce "Jednotky" vidíte celkový přehled vašich jednotek (v podzáložce "Vlastní jednotky"):

central_overview


V podzáložce "Jednotky ve vesnicích" máte přehled jednotek, které máte momentálně ve vesnici s aktuální spotřebnou obilí:

central_overview

Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne