Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

05. Stavbyvedoucí

Funkce stavbyvedoucího umožňuje zařadit do fronty stavbu budovy i v případě, že hráč nemá k dispozici dostatek surovin, nebo jsou jeho stavitelé zaneprázdněni. Samotná stavba bude moci začít až v momentě, kdy bude mít hráč dostatek surovin a volné stavitele. Každé využití funkce stavbyvedoucího je zpoplatněno 1gold, který bude odečten v momentě, kdy bude stavba započata.
V jedné vesnici je možné současně funkci stavbyvedoucího použít až na tři stavební akce - stavbyvedoucí tedy umožňuje do fronty zařadit až tři stavby navíc.
Stavbyvedoucí se aktivuje kliknutím na odkaz "Postavit se stavbyvedoucím" ("Constructing with master builder" - viz obrázek níže), který se objevuje na místě odkazu pro rozšíření nebo postavení budovy v případech, kdy její rozšíření nebo stavba není možné.
master_builder1.png

Po kliknutí na odkaz se budova zařadí do fronty stavbyvedoucího. U staveb v této frontě není vidět čas stavby ani čas dostavění (viz obrázek níže), tento čas je vypočítán až v okamžiku, kdy stavba skutečně začne.

Na obrázku níže jsou patrné tři stavební akce - stavba hliněného dolu úrovně 7 (Iron Mine Level 7), stavba obilného pole úrovně 6 (Cropland Level 6) pomocí vyčkávací smyčky a dosud nezapočatá stavba obilného pole úrovně 5 (Cropland Level 5) pomocí stavbyvedoucího.

master_builder2.png


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne