Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Tržiště

Marketplace

Požadavky: Hlavní budova úroveň 3, Sklad surovin úroveň 1, Sýpka úroveň 1

V tržišti můžeš obchodovat a vyměňovat suroviny. Čím vyšší úroveň tržiště, tím víc máš obchodníků a můžeš dělat najednou více obchodů.

V tržišti vidíš celkem čtyři záložky, které mají následující funkce:

  • Záložka "Poslat suroviny" ti umožní, vyplněním přehledného formuláře, odeslat suroviny. Po kliknutí na tlačítko "Odeslat" se ti zobrazí stránka s přehledem zadaných informací, která slouží ke kontrole správnosti zadaných informací. Prosím, zkontroluj, že jsi údaje vyplnil opravdu správně a neposíláš náhodou suroviny někomu, komu si je poslat nechtěl. Stiskem tlačítka "Potvrdit" dojde k odeslání surovin.
  • Záložka "Koupit" slouží k nakupování (výměně) surovin od ostatních hráčů. Pokud máš dostatek surovin a obchodníků, tak můžeš kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku" a tím poslat obchodníky na cestu. Pozor, není zde okno s potvrzením obchodu, tak jako na záložce s posíláním surovin.
    Můžeš si všimnout, že u hráčů vidíš národ za který hrají a zároveň informaci v jakém poměru výměnu surovin nabízejí. Nabídky v poměru 1:1, či lepším, jsou značeny zeleně, nabídky v poměru od 1:1 do 1:1.5 jsou značeny žlutě a všechny nabídky s poměrem 1:1.5 a horším, jsou značeny červeně.
  • Na třetí záložce "Prodat" můžeš zadávat vlastní nabídky pro ostatní hráče, kteří je pak můžou přijmout. 
    Pokud nechceš, aby tví obchodníci trávili cestováním celé dny, tak můžeš nastavit maximální dobu trasportu.
  • Poslední záložka "Obchod s NPC" slouží k okamžitému přerozdělení tvých surovin v poměru 1:1. Například můžeš vyměnit 500 dřeva, 400 hlíny, 300 železa a 4000 obilí na 1500 dřeva, 1400 hlíny, 1300 železa and 1000 obilí.

Nezapomeň, že jsi limitovaný kapacitou svých skladů a sýpek. Pokud ti obchodník přinese více surovin, než kolik pojmou tvá skladiště, tak všechny přebytečné suroviny zmizí a nemohou být zachráněny či obnoveny.

  Římané Galové Germáni
Rychlost v "pole/hodina" 16 24 12
Kapacita obchodníka 500 750 1000

Ceny jednotlivých úrovní, počty kulturních bodů a počet obchodníků najdete zde.
Pro kompletní tabulku s dobou stavby klikněte na tento odkaz (pro server s rychlostí 1x) nebo tento odkaz (pro server s rychlostí 3x).


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne