Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Co znamenají grafy v přehledu aliance?

Na stránce s interními informacemi (záložka Přehled) můžete uvést 3 grafy:

  • síla vlastní aliance
  • body z boje (změna oproti včerejšku)
  • ztráty ve srovnání s jinou aliancí

Příslušné BB-kódy (nutné k uveřejnění v přehledu) lze nalézt po kliknutí na položku "Interní informace" v záložce "Možnosti".

Síla vlastní aliance vám ukazuje součet off a def (průměr síly proti jízdě a pěchotě) síly všech jednotek členů aliance. Graf ukazuje vývoj za posledních 7 dní. Pokud myší najedete na jednotlivé sloupce, uvidíte konkrétní čísla. Tento graf vám v podstatě ukazuje vojenskou sílu vaší aliance.

Body z boje vám ukazuje součet off a def bodů získaných za jednotlivé dny a následné porovnání s předchozím dnem. Graf ukazuje vývoj za posledních 7 dní. Pokud myší najedete na jednotlivé sloupce, uvidíte konkrétní čísla. Tento graf vám v podstatě ukazuje vojenskou činnost vaší aliance.

Ztráty ve srovnání s jinou aliancí vám ukazuje součet zničených jednotek a naloupených surovin vaší aliancí (ve vesnicích členů aliance, s kterou se srovnáváte). Stejně tak součet zničených jednotek a naloupených surovin aliancí, s kterou se srovnáváte (ve vesnicích vašich členů aliance). Graf ukazuje vývoj za posledních 7 dní. Pokud myší najedete na jednotlivé sloupce, tak uvidíte konkrétní čísla. Tento graf vám v podstatě ukazuje vojenský úspěch/neúspěch ve srovnání s jinou aliancí.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne