Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Přidělit hodnost

 

Tato možnost se používá, když chcete přidělit práva nebo hodnosti členům aliance. K dispozici je několik privilegií, která můžete jednotlivým členům aliance přidělit. Jednotlivé možnosti zde nebudeme popisovat, protože jsou vysvětlené v jiné části Answers.

Zakladatel aliance by si měl dávat hlavně pozor na to, komu dává možnost "Přidělit hodnost", protože hráči s touto možnosti můžou tuto vlastnost přidělit/odebrat komukoliv jinému, a tím převzít kontrolu nad aliancí.

Pokud zakladatel opustí alianci a nepřidělí nikomu dalšímu možnost "Přidělit hodnost", tak aliance i nadále existuje, ale nebude tam nikdo, kdo by měl plná práva. Fungování takovéto aliance je dosti složité a je lepší si založit alianci novou.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne