Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Jak změním domovskou vesnici hrdiny?

Pokud chcete změnit domovskou vesnici hrdiny, tak v domovské vesnici hrdiny klikněte na budovu Shromaždiště.

Shromaždiště - záložka Vyslat vojáky


Na shromaždišti si zvolíme záložku "Vyslat vojáky". Na stránce, která se vám zobrazí, klikněte na 1 u políčka Hrdina. Dále klikněte na Podpora a zaškrtněte pole u "Změnit domovskou vesnici hrdiny". Nyní už stačí pouze vyplnit název nebo souřadnice nové domovské vesnice. Po kontrole zadaných údajů klikněte na tlačítko Odeslat a na další stránce na tlačítko Potvrdit.

Poznámka: Na záložku "Vyslat vojáky" se také dostanete po kliknutí na "Poslat jednotky" na stránce s popisem konkrétní vesnice. Na tuto stránku se dostanete po kliknutí na vesnici na mapě nebo po kliknutí na název vesnice ve vašem profilu. V tomto případě budou souřadnice automaticky vyplněny a nemusíte je zadávat.

Upozornění: Ve vesnici, která má být novou domovskou vesnicí hrdiny, již nemusí být před příchodem hrdiny postavena budova Hrdinský dvůr.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne