Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Vojsko - Úkol 01: Další dobrodružství

Během tutoriálu jsi nasbíral nějaké zkušenosti na dobrodružné výpravě. Jakmile budeš mít hrdinu ve vesnici, pošli ho na další výpravu. Odměny a zkušenosti z výprav ti umožní růst mnohem rychleji.

Úkol

  • Vydej se na druhou dobrodružnou výpravu

Odměna

30 zkušeností pro hrdinu


Návod

Klikněte na tlačítko Tlačítko Výpravy.

Po kliknutí na tlačítko se Vám zobrazí seznam dostupných dobrodružství, jedno si vyberte. V tomto návodu jsme si vybrali hned první dobrodružství:

Seznam dobrodružství


Následně na potvrzovací stránce stiskněte tlačítko Tlačítko Jít na výpravu. Až tímto potvrzením svého hrdinu odešlete na výpravu a tím splníte tento úkol.

Poznámka: Normální a těžké dobrodružství se liší pouze tím, že těžká výprava hrdinovi ubírá více zdraví a obdržíte více zkušeností.

Doporučení: Čím silnější hrdinu máte, tak tím méně bude hrdina ztrácet zdraví při absolvování dobrodružství. Takže nezapomínejte dávat hrdinovi body do zkušenosti "Síla".


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne