Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

03. Farmlist

Členstvím v Bonifácově klubu získáte možnost vytvářet seznamy farmených vesnic (farmlisty) a následně na ně hromadně posílat loupežné útoky.

Spravovat již vytvořené farmlisty a zakládat nové je možné v budově shromaždiště na záložce "Farmlist", viz obrázek níže. Nový farmlist je možné založit kliknutím na odkaz "Vytvořit nový seznam" ("create new list").

farmslots

Při vytváření nového farmilistu je nutné nový farmlist přiřadit některé existující vesnici. Např. vytvoření farmlistu s názvem "New farm list", přiřazeného vesnici "Something nice" je možné na následujícím obrázku kliknutím na tlačítko "Create".

farmslots

S vytvořeným farmlistem je možné provádět tyto operace:

  • 1. Smazat.
  • 2. Zobrazit/Skrýt detaily.
  • 3. Přidat položku na seznam.
  • 4. Zaškrtnout všechny položky na seznamu.
  • 5. Poslat loupež na zašrtnuté položky seznamu.

Ovládací prvky pro jednotlivé akce jsou zvýrazněny na obrázku níže:

farmslots

K přidávání položek na farmlist formulář "Přidat cíl" ("Add raid"), který se objeví po kliknutí na tlačítko "Přidat" ("add"):

farmslots

Každý cíl je přiřazený některému farmlistu. Cíl je možné identifikovat buď pomocí zadání souřadnic, nebo je ho možné vybrat ze seznamu "Poslední cíle" ("Last targets"), na kterém jsou uvedeny vesnice, na které z účtu směřovalo několik posledních útoků. Dále je možné pro cíl nastavit počty jednotek, které na něj mají být v případě hromadného posílání útoků vyslány.

farmslots

Každý farmlist je přiřazen některé výchozí vesnici a hráč do něj může vkládat libovolné cílové vesnice (případně oázy). Ke každé cílové vesnici pak farmlist eviduje, kdy byla provedena poslední loupež na tuto vesnici a jaký byl její výsledek. Použitá symbolika je totožná s tou, která je použita v seznamu hlášení. Ke každé cílové vesnici je pak navíc vypočtená vzdálenost z výchozí vesnice, a je zobrazen počet jednotek, kterými má být farmena.

Poznámka: uvedené obrázky odpovídají vzhledu staré verze farmlistu, kdy byl omezený počet cílů, které bylo možné do farmlistů zařadit. Dále se obrázky mohou lišit v drobných detailech, např. v zobrazení výsledku loupeže.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne