Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Tutoriál - Úkol 05: Stavba obilného pole

Když se podíváš na své zásoby surovin, vpravo vidíš volné obilí, které zančí počet dostupného obilí pro stavbu nových budov. Většina budov spotřebovává obilí. Takže dalším krokem bude stavba obilného pole.

Úkol

  • Klikni na obilné pole
  • Postav obilné pole na úroveň 1

Odměna

Okamžité dokončení a zvýšení obilného pole na úroveň 2

 


Návod

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení surovinových polí Surovinové pole (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce se surovinovými poli). Na obrazovce se surovinovými poli si vyberete jedno z šesti pozic, kde můžete stavět obilné pole:

Obilné pole


Po kliknutí se vám následně otevře strána s informacemi o stavbě obilného pole. Zde kliknete na tlačítko 
Tlačítko Rozšířit na úroveň 1. Po kliknutí se Vám pod surovinovými poli zobrazí čas, kdy bude obilné pole dostavěné s odpočtem do ukončení stavby:

Stavební fronta s obilným polem


Úkol splníte tím, že obilné pole dáte stavět. Odměna je okamžité ukončení stavby, takže si nezapomeňte hned vyzvednout odměnu.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne