Travian Answers

Začni tvým dotazem

Vyhledávání podle otázek

Pro nalezení odpovědi nejprve zvol hlavní kategorii a poté podkategorii. V případě, že odpověď nenajdeš, můžeš nás kontaktovat.

Mám otázku k...

Konkrétně by mě zajímalo:

Vyhledávání v mapě stránek

Preferujete spíše vyhledávání za pomoci mapy stránek, kterou znáte ze svých oblíbených webů? Žádný problém, jednoduše použijte mapu stránek, abyste našli svou odpověď.

Obchod - Úkol 09: Sklad surovin 3

Je čas přizpůsobit kapacitu skladu zvýšené produkci surovin. Mohlo by se ti také stát, že hrdina přinese suroviny z výprav a ty na ně nebudeš mít místo ve skladu.

Úkol

  • Rozšiř sklad surovin na úroveň 3

Odměna

Dřevo 620 Hlína 730 Železo 560 Obilí 230


Návod

V horním menu klikni na tlačítko na zobrazení vaší vesnice Vesnice (pokud toto tlačítko je větší a má zelený okraj, tak už jste na obrazovce s vaší vesnicí). Následně klikněte na sklad surovin:

Výběr Skladu surovin


Po kliknutí na sklad surovin se Vám otevře stránka s možností rozšířit budovu na další úroveň. Po otevření této stránky stisknete tlačítko Tlačítko Rozšířit na úroveň 2:

Rozšíření Skladu surovin


Po dokončení stavby 2. úrovně skladu surovin musíte udělat totéž pro postavení 3. úrovně skladu surovin. Pouze stím rozdílem, že na stránce s možností rozšířit budovu na další úroveň, budete muset stisknout tlačítko Tlačítko Rozšířit na úroveň 3.

Poznámka: Pokud máte aktivní Plus účet a nemáte ve vyčkávací smyčce další budovu, tak stavbu 3. úrovně skladu surovin můžete zadat už během stavby 2. úrovně skladu surovin.

Úkol se splní až bude postavená 3. úroveň skladu surovin.


Našli jste, co jste hledali?

Ano   Neutrální   Ne